Hayrat Vakfı Hilvanlı yetim ve ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Sosyal Medyada Paylaşın

Hayrat Vakfı Hilvanlı yetim ve ihtiyaç sahiplerini unutmadı, Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde gençlerin İslami ahlak çerçevesinde yetişmesi için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Hayrat vakfı, bu bayramda da gençleri ve çocukları unutmadı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda


Kurban Bayramı öncesi yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerini güldüren Hayrat Vakfı Hilvan temsilciliği hayırseverlerin de desteği ile çalışmalarına devam ediyor.

Yapılan yardım çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Hayrat İnsani Yardım Derneği Siverek temsilcisi ve Hayrat İnsani Yardım Derneği Gençlik Doğu ve Güneydoğu koordinatörü Fatih Culaz, “Her yıl olduğu gibi bu yılda genelde dünyada özelde de ülkemizde ve şehrimizde çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Yetim ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimize hayırseverlerimizin de desteğiyle ulaşmaya devam ediyoruz.
Sadece bayramlarda ihtiyaç sahibi ve yetim kardeşlerimiz ile ilgili çalışmalar yapmıyoruz.

Bunun yanı sıra ihtiyaç sahibi gençlerimizin ve kardeşlerimizin hem okullarına destek olmak hem de Temel dini değerlerimiz ile yetişmeleri için Siverek ve Hilvan ilçelerimizde gerekli bütün çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Bu vesile ile bize destek olan bütün hayırseverlerden Allah razı olsun”dedi.

Haber Merkezi

Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir