Saadet Gençliğinden Sokak Hayvanlarına Mama Projesi

Sosyal Medyada Paylaşın

Saadet Partisi Şanlıurfa il Gençlik Kolları sokaklarda bulunan sahipsiz hayvanların soğuk kış günlerinde bir nebze olsun karınlarını doyurabilmeleri için örnek bir projeye öncülük etti.

Saadet gençliği il başkanı Muhammet Yusuf Tokmak,  başkanlığında kendi imkânları ile ürettikleri sokak hayvanları yemliklerini Şanlıurfa’nın Metropol ilçeleri Haliliye ve Karaköprü ’de merkezi noktalar ve parklara sokak hayvanlarının faydalanması için içerisine mama konulacak düzenekler yerleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği proje hakkında konuşan başkan Tokmak, “Hayvanlar Allah’ın sessiz kullarıdır, kaldı ki herkes tarafından kabul gören, kedi ve köpeklerin en sadık dostlarımız olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurarak böyle bir proje başlattık şimdiden hayvan sever birçok kesimden destek mesajları gelmeye başladı. Bu projede bizimle birlikte hareket eden değerli genç kardeşlerim ve diğer bütün konularda olduğu gibi bu projede de desteğini bir an olsun esirgemeyen değerli büyüklerime teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği projede birçok vatandaş satın aldıkları mamaları yerleştirilen mamalıklara bırakarak sokak hayvanlarına destek oldu.

Haber Merkezi

Haber Merkezi

2 thoughts on “Saadet Gençliğinden Sokak Hayvanlarına Mama Projesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir