Urfa Dünya Standartları Üzerinde Ekmek Yiyormuş!

Sosyal Medyada Paylaşın

Urfa Dünya Standartları Üzerinde Ekmek Yiyormuş!

Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Urfa Ekmeğinin Dünya standartlarının üzerine çıktığını belirterek Urfalılarla dalga geçer gibi konuştu.

Fırından çıktıktan beş dakika sonra taş kesilen Urfa tırnaklı ekmeğinin kaliteli olduğunu ve hatta hızını alamayarak dünya standartlarının üzerinde olduğunu iddia eden Karaatlı, “Urfa ekmeği ayrıdır Siverek ekmeği ayrıdır. Her yörenin kendine has ekmeği vardır. Urfa ekmeği dünya standardını üzerine çıkmış bir ekmektir. Siverek ekmeği dürüm olmaz oysa Urfa halkı çıtır ekmeğe alışmıştır.” dedi. Şanlıurfa’da önce gramaj düşürmeye daha sonra da fiyat arttırmaya giden fırıncılar odası vatandaşın aklıyla alay eder duruma geldi.

Hep aynı savunmayı yapıyor

Urfalılar zamlara ve kaliteli olmayan hizmete olan tepkisini yine patlıcan ve bibere bağlayan Karaatlı, “Şanlıurfa fırıncısı dünyanın en kaliteli hizmetini Urfa halkının ayağına götürüyor. Ayda 200 lira tüp masrafından kurtarıyor. Bedava hizmet veriyoruz. Mutfak kültürüne katkıda bulunuyor. Fırıncının kıymetinin bilinmesi gerekiyor. Haksız rekabete destek vermezlerse herkes kendine çekidüzen vermek zorunda kalır. Kaliteli işler ortaya çıkar.” dedi.

Haber Merkezi

Haber Merkezi

2 thoughts on “Urfa Dünya Standartları Üzerinde Ekmek Yiyormuş!

  1. şalıurfa ile iğer iller kıyaslanırsa çok ama çok büyük hata olur….
    her anlamda sıkıntılıyız

  2. şalıurfa ile iğer iller kıyaslanırsa çok ama çok büyük hata olur….
    her anlamda sıkıntılıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir